Apie sistemą

Kaip veikia „Atsisakau“

„Atsisakau” registracijos formą pildykite tuomet, kai norite atsisakyti konkretaus tiekėjo tiesioginės reklamos, bet nerandate, kaip tai padaryti, arba jeigu ir toliau gaunate iš šio tiekėjo reklaminius pranešimus ar skambučius, nors jau atlikote atsisakymo procedūrą taip, kaip nurodyta tiekėjo pranešimuose. Užpildydami šią formą įgaliojate mus jūsų vardu kreiptis į tiekėją ir perduoti jūsų valią nebegauti iš jo reklaminių žinučių ir skambučių.  

 

Gavę jūsų registraciją mes išsiųsime tiekėjui oficialų raštą pranešdami, kad jūs atsiimate savo duotą sutikimą naudoti jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, paaiškindami žinomas aplinkybes ir primindami galiojančius įstatymus.


Jeigu tiekėjas per nustatytą laiką nepateiks teigiamo atsakymo, arba jeigu ir toliau gausite iš jo reklaminius pranešimus ar skambučius, apie įstatymų pažeidimą pranešime atitinkamoms priežiūros institucijoms ir kartu su jumis sieksime, kad tokia įmonė būtų priversta laikytis įstatymų ir kad jai būtų skirtos tinkamos sankcijos už jų laužymą.