Apie sistemą

Kaip veikia „Netrukdyk“

Sistemoje „Netrukdyk!” galima užregistruoti telefono numerius (nesvarbu, mobilaus ar stacionaraus ryšio) ir/arba elektroninio pašto adresus taip aktyviai išreiškiant pageidavimą per juos negauti neprašytos reklamos. Verslo įmonės, prieš vykdydamos reklamines kampanijas, gali pasitikrinti, ar jų sąrašuose esantys kontaktai nėra užregistruoti šioje sistemoje.

Pas mus galite užregistruoti bet kokį skaičių telefono numerių ir elektroninio pašto adresų, tačiau turite patys jais naudotis: įrašant ar ištrinant kontaktą duomenų bazėje "Netrukdyk" mes grįžtamojo ryšio pagalba patikriname, ar tikrai registravimas vyksta paties kontakto naudotojo iniciatyva. 

Duomenų bazėje „Netrukdyk” įrašyti kontaktai saugomi tol, kol patys jų iš ten nepašalinsite, Pašalinti kontaktą galima lygiai tokiu pat būdu, kaip ir jį užregistruoti. Registruojamo kontakto niekaip nesusiejame su jūsų asmeniu – neprašome vardo ir pavardės, jokių kitų asmens duomenų. Taip pat kiekvienas kontaktas registruojamas atskirai, jeigu užregistruosite daugiau nei vieną savo kontaktą, jie niekaip nebus susieti tarpusavyje ir kiekvieną galėsite valdyti nepriklausomai.

Bazėje įrašyti kontaktai neperduodami jokiems tretiesiems asmenims. Verslo įmonės gali tik patikrinti,  ar jų jau turimi kontaktai yra "Netrukdyk" sistemoje. Jeigu kontaktas bus registruotas pas mus, jis bus pažymimas įmonių turimuose sąrašuose kaip saugomas nuo reklamos.