Informacija

Kaip atsisakyti tiekėjo reklamos

Sistema „Netrukdyk!!” padeda vartotojams sumažinti nepageidaujamos reklamos srautą. Tačiau jeigu esate davę sutikimą kokiai nors įmonei gauti iš jos reklaminę informaciją, ši reklama nebepatenka į nepageidaujamos kategoriją. Todėl pirmiausia turėtumėte atšaukti savo duotą sutikimą tuo būdu, kurį nurodo pats reklamos siuntėjas ar skambintojas.  

Nors įstatymai reikalauja kiekvienoje žinutėje bei su kiekvienu skambučiu pranešti, kaip galima atsisakyti ateityje sulaukti tokių žinučių ar skambučių, dažnai šios nuostatos nėra pakankamai paisoma. 

Todėl jūsų patogumui čia kaupiame sąrašą reklamos siuntėjų/skambintojų su informacija, kaip galite atšaukti jiems duotą sutikimą jus trukdyti.

Jeigu sąraše nerandate įmonės, kurios reklamos norėtumėte atsisakyti, praneškite mums apie ją ir mes jos oficialiai paprašysime nurodyti atsisakymo procedūrą bei įtrauksime į sąrašą.


PASTABA: šis tiekėjų sąrašas sudarytas  ir skelbiamas vieninteliu tikslu: padėti vartotojams rasti informaciją kaip jie gali atšaukti įmonei duotą sutikimą priimti iš jos reklaminio pobūdžio pranešimus elektroninėmis ryšio priemonėmis, susipažinti su įmonėje taikoma privatumo ir duomenų apsaugos politika bei susisiekti su jos duomenų apsaugos pareigūnu.

Jokiu būdu nėra teigiama ar siekiama sudaryti įspūdį, kad įmonės, esančios šiame sąraše netinkamai tvarko asmens duomenis ar kaip nors kitaip pažeidžia įstatymus.

 

Įmonėms: jeigu norite patikslinti šiame sąraše skelbiamą informaciją arba pageidaujate, kad įmonė iš viso būti pašalinta iš šio sąrašo, prašome įgaliotą atstovą kreiptis elektroniniu paštu info@netrukdyk.lt